دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

راهنمای کامل Ultimate Team بازی FIFA 16 : برای کاربران مبتدی

راهنمای کامل Ultimate Team بازی FIFA 16 : برای کاربران مبتدی

%image_alt%

مقدمه

FUT Draft در Ultimate Team فیفا ۱۶ بعد از انتشار این بازی ثابت کرد که یکی از محبوب ترین افزونه هایی است که درون بازی قرار داده می شود.  در این نوع بازی ، بازیکن فرصتی دارد تا در بزرگترین نبرد فوتبال دنیا شرکت کند.

شرکت در این افزونه به شما کمک می کند تا در بازی پاداش های بزرگی کسب کنید و به همین علت است که بازیکنان می خواهند با بردن این قسمت از بازی به بالاترین نقطه ی بورد صعود کنند.

با توجه به اینکه در بازی شما پاداش های زیادی میگیرید پس این برای بازیکنان مهم است که در هر مسابقه بتوانند دستاوردهای خود را بیشتر کنند. در این پست ما به شما کمک می کنیم که در این قسمت از بازی موفق شوید، پس با ما همراه باشید .

ابتدا به صورت آفلاین تمرین کنید

FUT Draft یک سرمایه گذاری بزرگ است . در مجموع با ۱۵۰۰۰ سکه یا ۳۰۰ پوینت FUT شما می توانید مطمئن شوید که بیشترین جایزه را برای این سرمایه گذاری دریافت می کنید . به همین علت شما باید ابتدا تمرین کنید تا در طول بازی با افراد دیگر میزان سکه ها و پوینت ها برای شما با کمترین مقدار از دستتان برود.

چرا که این تمرین هم به شما کمک می کند که  جوایزی را حداکثر در طول ۴ مبارزه به دست آورید ، ولی در این نوع بازی ها چیزی که حائز اهمیت است استراتژی است ، پس شما باید بر روی استراتژی خودتان به شدت کار کنید . player ها و formation ها از همه مهم ترند . همچنین شما باید یاد بگیرید چگونه با ترکیب کردن ستاره های فوتبال ، این حالت را ادامه دهید . برخی از بازیکنان هیچ وقت فرصت این را پیدا نمی کنند که با لیستی از بازیکنان با استعداد بازی کنند، بنابراین شما باید در بازی خود مطمئن شوید که از آنها خوب استفاده کردید .

از یک formation تست شده استفاده کنید !

هیچ وقت به طور کامل از Louis Van Gaal و از formation هایی که در مورد حضور آنها با انتخاب ۵ تایی چیزی نشنیده اید ، استفاده نکنید . به جای آن اگر شما FUT Season را برای فرم های ۴-۱-۴-۱ مصرف کنید و آن به عنوان یکی از گزینه ها خیلی در بازی منفعت خواهد داشت . این خیلی خوبه که شما برای استفاده از formations کمی دانش استراتژی داشته باشید .

قبل از اینکه تیم خود را بسازید برنامه ریزی کنید

بعضی از گیمرها یک اشتباه ساده می کنند و یک تیم ۱۱ تایی برای خود ایجاد می کنند ، این میتونه خوب باشه ، اما همیشه بهترین نقشه برای شروع نیست . شما در طول بازی هم میتوانید یک تیم ترکیبی خوب بسازید . این بازی دقیقا مثل اینه که شما بخواین یک فرمول شیمیایی درست کنید، پس باید  خیلی دقت داشته باشید. بهترین کار اینه که شما در این بازی یک مدافع یا defender ، یک هافبک midfielder و یک فوروارد انتخاب کنید . بعد از آن خطوط بازیکنان را ایجاد کرده و در نهایت Build را بزنید .

نیمکت نشینان خود را انتخاب کنید

بعد از اینکه تیم ۱۱ تایی خود را مرتب کردید ، شما گزینه ای در اختیار دارید که به بازی اجازه می ده تا نیمکت نشین با bench خود را به صورت اتوماتیک پرکند که در آن جایگزین و ذخایر بازی وجود دارند . اما بهترین راه اینه که شما بیاید و به صورت دستی نیمکت نشینان رو پر کنید . باید در این حالت بدانید که کدام بازیکن مناسب استراتژی شما در بازی است و همه تر از همه که کدامیک از آنها برای ترکیب تیم مناسب تر است .

مهاجمان و دروازه بانان مهمترین بازیکنان هستند

یک مهاجم برجسته و دروازه بان ، در اکثر مسابقات با هم تفاوت دارند . مطمئن شوید که یک بازیکن دارید که می تواند فرصت های عمده و همچنین شانس ۹۹ درصدی شما را در هر مسابقه تضمین کنند . سعی کنید تیم خود را بر اساس موقعیت های کلیدی در بازی بسازید تا بتواند یک تیم قوی داشته باشید

کاپیتان شما یک بازیکن دیگر است

در زمان شروع انتخاب تیم از شما در خواست می شود که کاپیتان خود را انتخاب کنید. این بازیکنان ، معمولا بهترین ها از لحاظ رده بندی هستند که شما آنها را در سرتاسر بورد ملاحظه می کنید . ولی سعی کنید که آن را بالاجبار در تیم خود قرار ندهید . چرا که آنها فقط یک بازیکن هستند . با تجربه کردن بازی اصلی FIFA 16 می توانید در مورد ساخت تیم اطلاعات بیشتری به دست آورید . چرا که اطلاعات اصلی در مورد بازیکنان در همین بخش وجود دارند. داشتن یک تیمی که بازیکن های آن به هم مرتبط نیستند ، ممکن مشکلاتی رو در مسابقات برای شما ایجاد کنه.

Manager شما برای بازیکنان سود آوری خواهد داشت

ممکن است از نظر شما ، manager یک چیز اضافی در بازی باشد ، ولی در واقع اینطور نیست . شما در ابتدا باید مطمئن شوید که در پیش نمایش تیم همه چیز به طور کامل در دسترس و سپس بازی رو آغاز کنید . خصوصا مورد manager رو حتما در تیم خود لحاظ کنید که تاثیر زیادی بر روی تیم شما خواهد داشت . همچنین لازم به ذکره که هر دو منیجر nation و league سود آور هستند ، شما بعد از انتخاب آنها تاثیرشان را بر روی بازیکنان تیم های مختلف خواهید دید.

راهنمای کامل Ultimate Team بازی FIFA 16 : برای کاربران مبتدی