دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

مقاله آموزشی بهترین Skill های Jacob و Evie در Assassin’s Creed Syndicate

مقاله آموزشی بهترین Skill های Jacob و Evie در Assassin’s Creed Syndicate

%image_alt%

امروز در بازی تاک در خدمت شما هستیم تا یک آموزش دیگر در مورد بازی Syndicate به شما بدهیم. در این پست قصد داریم تا بهترین skill هایی که شما می توانید آنها را Assassin’s Creed Syndicate باز کنید را یاد آوری کنیم. این مهارت ها با Skill Point ها و کسانی که ۱۰۰۰ XP به دست می آورند، باز می شود .همچنین این XP ها بین Hacob و Evie قسمت می شود. اما هر دفعه که شما یک Skill Point به دست بیارید ، هر دو کاراکتر یکی از آنها را دریافت می کنند که می توانند انها را در Skill Tree یا همان درخت مهارت خود مصرف کنند.

همچنین شایان ذکر است که برخی از Skill ها هم بین جیکوب و ایوی تقسیم می شوند. به این معنی که هر کدام از انها می توانند انتخاب های خود برای باز کردن مهارت مورد نظر را داشته باشند. ابن در حالی است که هر یک از کاراکتر ها دارای سه مهارت منحصر به فرد هستند که تنها خودش میتونه اون رو باز کنه. مثلا جیکوب نمیتونه مهارت ایوی رو خریداری کنه و بالعکس. اما در این پست تمرکز ما بر روی Skill های منحصر به فرد نیست. اما بسیار توصیه می شود که شما از باز شدن هر سه مهارت آنها در اولین فرصت مطمئن باشید. در زیر فقط به آنها اشاره می کنیم:

Evie

Chameleon : در حالت Sneak  ایوی می تواند مخفی شود .

Knife Master II : او می تواند دوبرابر چاقو حمل و به دشمن پرتاب کند.

Stealth III : احتمال دیده شدن ایوی خیلی کم می شود.

Jacob

Defense III : جیکوب آسیب کمتری از منابع مختلف میبیند

Gunslinger II : تیرهای جیکوب به طور قطع هدشات خواهد بود.

Mutilate II : حملات موفقیت آمیز به سمت دشمنان انجام می دهد تا آنها سریعتر بمیرند.

نکته: لازم به ذکر است که ما اشاره ای باه بازشدن خودکار مهارت ها نکردیم . این پست به شما می گوید که چگونه از Skill Point های خود درست استفاده کنید. در زیر می توانید لیست مهارت های مورد علاقه خود را که هر کاراکتر می تواند به دست آورد را ببینید:

Health Boost I, II, III

2864036-assassins_creed_syndicate_gang_leader

شما Health Boost I را به صورت اتوماتیک آنلاک خواهید کرد، اما برای استفاده از دو حالت دیگر نیاز به خریداری آنها دارید . مورد استفاده ی آنها نیازی به توضیح ندارد چرا که شما به وسیله ی آنها می توانید آسیب بیشتری بزنید ، کمتر احتمال دارد به بمیرید و می توانید بازی را از checkpoint قبلی مجددا آغاز کنید. این مهارت ها  بازیکنانی که مبارزات in-your-face را ترجیح می دهند، اولویت بیشتری دارد.

Lockpicking I, II

2864038-assassins_creed_syndicate_navigation_ropelauncher

مقاله آموزشی بهترین Skill های Jacob و Evie در Assassin’s Creed Syndicate

 

این مهارت زیر شاخه ی Stealth یا همان مخفی کاری است. اما بازیکنان آنر ا لازم دارند ، خصوصا کسانی که دوست دارند در بازی جیب خود را پر کنند و همچنین کسانی که مواد اولیه برای ساخت Gear های خود نیاز دارند . البته خیلی از آنها به سادگی باز می شوند و نیازی به تشریفات آنچنانی ندارند. همچنین برخی از chest ها مشترک بوده  و تنها با یک حرکت باز می شود . این مهارت به شما اجازه خواهد داد که chest ها را باز کنید که دارای material های نادر و خاصی هستند. همچنین شما میتوانید درهایی را به خاطر بسپارید تا بتوانید برای عبور از در برخی از جاها ازآنها استفاده کنید.

Loot Takedown

در بازی باید حداقل یکی از این مهارت ها را داشته باشید . این مهارت به ایوی و جیکوب اجازه می دهد که به صورت اتوماتیک یک دشمن را غارت کنند و این در زمانی است که این دشمنان با مخفی کاری قصد دارند کسی را به قتل برسانند.تا زمانی که دشمن از حضور شما آگاه نیست ، شما می توانید تمام loot های آنها رابلافاصله بربائید  و البته این در زمانی اتفاق می افتد که آنها را از بین برده باشید. این موضوع به شما کمک می کنه تا شما همه ی Geer ها را در بازی بدون اینکه فروشنده ای را ملاقات کنید ، داشته باشید.

Stealth I, II

اگر شما ترجیح می دهید که دیده نشوید ( که البته باید هم اینطور باشد) ، این دو مهارت به شما کمک خواهند کرد که شما دارای low profile باشید. در این حالت دشمنان شما را کمتر میبینند. همچنین زمانی که شما تروری انجام می دهید ، سر و صدای کمتری می کنید. این مهارت دقیقا زمانی به در  شما می خورد که بین یه خروار دشمن هستید و نیاز دارید تا آنها از حضور شما مطلع نشوند.

Eagle Vision II, III

2864041-assassins_creed_syndicate_stealth-environmental_assassination

شما در مرحله ی اول دید عقاب را به صورت اتوماتیک دریافت می کنید . اما برای به دست آوردن دید دوم و سوم باید نگاه جامع تری به جهان بازی داشته باشید. اولا که Eagle Vision یا همان دید عقاب ، زمین بیشتری را پوشش می دهد و دوما دشمنانی که در جاهی مختلف مانند پشت دیوار هستند را به شما نمایش می دهد ، چرا که برخی از آنها در محدوده ی دید اصلی شما نیستند. همچنین شما می توانید با دید عقاب خود جهت آنها را نیز تشخیص دهید. این مهارت از بازی های قدیم Assassin’s Creed بوده و یک مهارت کلیدی محسوب می شود.

Scavenger I, II

این مهارت برای کسانی مناسب است که برنامه دارد تا این بازی را تا پایان طی کند. به طور خلاصه ، این دو مهارت ، به شما اجازه می دهد که پول و منابع بیشتری در تمام Activity های خود پیدا کنید . این موضوع در زمان اجرای chest بیشتر مورد اهمیت واقع می شود. این مهارت شما را از آنچه در طول بازی نیاز دارید کمک می کند و این بستگی به مهارت و قدرت سلاح ها دارد.

Defense I, II

سطح اول این مهارت باعث می شود که شما در حملات و نبردها کمتر آسیب ببینید و دوما شما را از صدمه خوردن از حملاتی که در محدوده ی شما انجام می شود در امان نگه می دارد. این دور ا در کنار هم قرار دهید  (به همراه Health Boost II  و  III) و شما در مبارزات طولانی عمر بیشتری خواهید داشت. این موضوع برای شما خیلی منفعت دارد خصئصا زمانی که سطح شما با هم برابر نیست.

مقاله آموزشی بهترین Skill های Jacob و Evie در Assassin’s Creed Syndicate