باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

شایعه است : فیلم Boba Fett همچنان در حال توسعه است

شایعه است : فیلم Boba Fett همچنان در حال توسعه است

شایعه: فیلم Boba Fett همچنان در حال توسعه است

طبق شایعات منتشر شده، فیلم مستقل بوبا فت (Boba Fett) همچنان در حال توسعه است و ساخت آن متوقف نشده است.

در سه گانه اصلی مجموعه جنگ ستارگان (Star Wars) شاهد شخصیت‌های به یاد ماندنی بودیم که برخی از آن‌ها در لیست برترین و محبوب‌ترین شخصیت‌های سینمایی در طول تاریخ قرار گرفته‌اند. با این حال، برخی از شخصیت‌های محبوب دنیای جنگ ستارگان هنوز هم در سایه دیگر شخصیت‌ها قرار دارند و خبری از آن‌ها در دنیای سینمایی این مجموعه نیست. شخصیت بوبا فت که یکی از شکارچیان جایزه بگیر مجموعه جنگ ستارگان است، محبوبیت بسیار زیادی در بین طرفداران جنگ ستارگان دارد و اکثر طرفداران علاقه‌مند هستند که فیلمی فرعی و مستقلی براساس این شخصیت ساخته و منتشر شود.

با این حال، لوکاس فیلم در نظر داشت که براساس شخصیت بوبا فت فیلمی مستقل تولید و منتشر کند و حتی برای کارگردانی این فیلم با جاش ترانک، کارگردان فیلم موفق تاریخچه (Chronicle) و فیلم شکست خورده چهار شگفت‌انگیز (Fantastic Four)، نیز مذاکره و گفتگو کرده است، اما طبق گفته کاتلین کندی، رئیس استودیو لوکاس فیلم، در نهایت توافقی بین استودیو و ترانک حاصل نشده است. با این حال،‌ از آن زمان هیچ خبری از ساخت فیلم Boba Fett منتشر نشده است و با وجود اینکه کندی گفته است که ساخت فیلمی براساس این شخصیت کنسل نشده است، اما هیچ خبری در مورد کارگردان، بازیگران و تاریخ انتشار فیلم مستقل Boba Fett تا به امروز منتشر نشده است.

حال به نظر می‌رسد که لوکاس فیلم ایده مناسبی را برای ساخت فیلم مستقل Boba Fett در اختیار دارد و در لیست جدید فاش شده این استودیو، به بازگشت این فیلم به مراحل توسعه و ساخت آن اشاره شده است. طبق خبری که وب‌سایت مای اینترتیمنت ورلد منتشر کرده است، در جلسه مدیران لوکاس فیلم که اخیرا در لندن برگزار شده است، فیلم مستقل و فرعی Boba Fett دوباره در لیست پروژه‌های آینده این استودیو قرار گرفته است. اگرچه هنوز تایید نشده است که این فیلم اکنون در چه مسیری قرار گرفته است و در واقع چه تصمیماتی برای آن گرفته شده است. با این وجود انتظار می‌رود که لوکاس فیلم بزودی مذاکرات را با کارگردان‌ها و نویسندگان برای استخدام در این فیلم آغاز کند.

Boba Fett Solo Film Star Wars

هرچند لوکاس فیلم تاکنون این خبر را به طور رسمی تایید نکرده است، اما اضافه شدن فیلم مستقل Boba Fett به لیست پروژه‌های آینده لوکاس فیلم می‌تواند امیدها را برای بازگشت این شخصیت به سینما زنده کند. اگر این خبر درست باشد، ساخت فیلمی براساس مبدا و ریشه اصلی شخصیت بوبا فت می‌تواند جالب باشد که اتفاقات آن پیش از اتفاقات سه گانه پیش درآمد جنگ ستارگان رخ خواهد داد. این در حالی است که دیزنی پیش از این تایید کرده بود که بوبا فت از گودال سارلاک زنده بیرون آمده و کشته نشده است که احتمال اینکه اتفاقات فیلم Boba Fett در بین دو فیلم جنگ ستارگان اپیزود ششم: بازگشت جدای (Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi) و جنگ ستارگان: نیرو بر می‌خیزد (Star Wars: The Force Awakens) رخ دهد، بسیار زیاد خواهد بود.

هرچند پیش از این گفته می‌شد فیلم مستقل Boba Fett در سال ۲۰۲۰ به روی پرده خواهد رفت، اما در حال حاضر لوکاس فیلم و دیزنی تاریخی را برای اکران این فیلم در نظر نگرفته‌اند. اولین فیلم فرعی جنگ ستارگان با عنوان روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان (Rogue One: A Star Wars Story) هفته گذشته به روی پرده رفت و با استقبال منتقدان و تماشاگران روبرو شده است. فیلم مستقل و بدون عنوان هان سولو (Han Solo)، دومین فیلم فرعی دنیای جنگ ستارگان است که قرار است در تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۸ (۴ خرداد ۱۳۹۷) اکران شود. فیلمبرداری این فیلم از ماه فوریه ۲۰۱۷ آغاز خواهد شد.

شایعه است : فیلم Boba Fett همچنان در حال توسعه است