افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

بتای Gwent بازی The Witcher Enhanced Editionرا رایگان دریافت کنید

بتای Gwent بازی The Witcher Enhanced Editionرا رایگان دریافت کنید

 کاربران بتای Gwent بازی The Witcher Enhanced Edition را رایگان دریافت می‌کنند

CD Projekt Red اعلام کرده گیمرانی که به بتای Gwent دسترسی دارند می‌توانند بازی The Witcher Enhanced Edition را از GOG به رایگان دریافت کنند.

سی‌دی پراجکت رد، سازنده سری ویچر، خود را برای انتشار Gwent آماده می‌کند که یک بازی کارتی براساس شخصیت‌های دنیای بسیار غنی ویچر است. در حالی که تاریخ انتشاری برای این اثر مشخص نشده ولی Gwent هم‌اکنون در فاز بتا قرار دارد و شما از طریق این لینک می‌توانید در این مرحله ثبت‌نام کنید و به انجام بخشی از بازی اصلی بپردازید. البته مانند همیشه سی‌دی پراجکت رد سخاوت به خرج داده و یک هدیه ویژه برای کسانی که در مرحله آزمایشی Gwent شرکت می‌کنند در نظر گرفته است.

این استودیو به طور رسمی تایید کرده هر شخصی که در بتا بازی Gwent شرکت و به تجربه آن بپردازد می‌تواند بازی The Witcher Enhanced Edition را از GOG به صورت کاملا رایگان دریافت کند. این نسخه از بازی اول سری شامل یکسری از ویژگی‌های بهبود یافته از جمله سیستم دیالوگ و کات‌سین‌های بهبود یافته و موارد دیگر می‌شود.

سی‌دی پراجکت رد در فعلا بر روی دو پروژه سخت مشغول به کار است؛ اولی یک بازی کارتی فرعی از سری ویچر یعنی Gwent است و بازی دیگر آن‌ها یکی از موردانتظارترین آثار صنعت بازی یعنی Cyberpunk 2077 است که از همین لحظه می‌توان با صحبت‌های سازندگان و بودجه‌های کمک شده به عظمت آن پی برد و استودیو تایید کرده که این بازی بزرگتر از همه کارهایی خواهد بود که آن‌ها تاکنون انجام داده‌اند.

بتای Gwent بازی The Witcher Enhanced Editionرا رایگان دریافت کنید