ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

بازی Mobius Final Fantasy برای کامپیوتر نیز عرضه خواهد شد

بازی Mobius Final Fantasy برای کامپیوتر نیز عرضه خواهد شد

بازی Mobius Final Fantasy برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد

اوایل امسال شرکت Square Enix خبر داد که تصمیم دارد یک نسخه‌ی مخصوص از سری محبوب Final Fantasy را برای گوشی‌های هوشمند عرضه کند که کیفیتی معادل نسخه‌های کنسولی آن داشته باشد. این بازی Mobius Final Fantasy نام گرفت.

در ادامه با ما باشید …

Mobius Final Fantasy پس از عرضه با نقد‌های متوسطی همراه شد، با این حال شرکت Square Enix تصمیم گرفته تا با عرضه‌ی این بازی برای یک پلتفرم جدید، افراد بیشتری آن را تجربه کنند. این بازی قرار است از طریق سرویس استیم [Steam] اواخر امسال برای رایانه‌های شخصی [PC] نیز عرضه شود. اگرچه این شرکت هیچ گونه اطلاعاتی از این بازی منتشر و حتی اشاره‌ای به محتوای اضافه و تفاوت‌های آن با نسخه‌ی موبایلی این نکرده است، اگرچه انتظار می‌رود به زودی شاهد اطلاعات بیشتری از این بازی باشیم.

نکته‌ی جالب توجه اما این تصمیم Square Enix است، چرا که این بازی مخصوص گوشی‌های هوشمند و صفحه‌های لمسی طراحی شده و تغییر پلتفرم آن با داشتن حس تجربه‌ی گیم پلی مشترک [برای دو پلتفرم متفاوت] کاری سخت به نظر می‌رسد.

تاکنون عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Mobius Final Fantasy تنها در کشور ژاپن تائید شده، اما انتظار می‌رود در نهایت این نسخه برای مردم دیگر مناطق نظیر آمریکا و اروپا نیز منتشر گردد.

 بازی Mobius Final Fantasy برای کامپیوتر نیز عرضه خواهد شد