حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

بازی زیبای God Of War نسخه دمو نخواهد داشت

بازی زیبای God Of War نسخه دمو نخواهد داشت

بازی God Of War نسخه دمو نخواهد داشت

آقای Cory Barlog تولید کننده‌ی این بازی توسط حساب کاربری‌اش در شبکه‌ی اجتماعی توییتر با طرفداران گفتگویی داشته و در جریان آن شخصی از وی پرسید که آیا نسخه‌ی آزمایشی‌ای برای این بازی عرضه خواهد یا خیر و وی در پاسخ بیان داشت که آن‌ها به سختی بر روی بازی کار می‌کنند، و برنامه‌ای برای عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی ندارند.

وی اظهار داشت که عدم عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی موجب می‌شود تا فرآیند ساخت بازی سریعتر پیش رود و بازی زودتر عرضه شود چرا که ساخت و عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی تقریباً یک ماه زمان خواهد برد و تیم تولید کننده مایل است تا این یک ماه را بر روی بازی اصلی کار کنند.

وی در ادامه نیز اعلام کرد که تاکنون تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی مشخص نشده و عرضه‌ی این بازی تنها زمانی صورت خواهد گرفت که فرآیند ساخت آن به صورت کامل انجام شده باشد. وی در ادامه نیز بیان داشت که تجربه‌ی بازی در نسخه‌ی استاندارد کنسول Playstation 4 به خوبی صورت خواهد گرفت و برای لذت بردن از بازی نیازی به تهیه‌ی کنسول میان نسلی PS4 Pro نخواهید داشت.

بازی God of War با هدف عرضه در سال ۲۰۱۷ میلادی برای کنسول Playstation 4 در دست ساخت است و همانطور که اشاره شد تاکنون زمان دقیقی برای انتشار آن مشخص نشده است.

بازی زیبای God Of War نسخه دمو نخواهد داشت