اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

راهنمای کامل بازی رامبدبان | آموزش بازی رامبد بان

راهنمای کامل بازی رامبدبان | آموزش بازی رامبد بان

رامبدبان

در بازی رامبدبان شما همیشه باید مراقب کارکتر بازی باشید؛ به او غذا بدهید، برای لباس بخرید و او را به حمام بفرستید. با کارکتر بازی کنید و او را سر تایم هایی بخوابانید. کارکتر بازی هم بابت انجام این کارها به شما هدایایی می دهد.

واحد پول این بازی رامزی ( سکه ) می باشد که شما از آن در باخش های مختلف بازی استفاده می کنید. حتما مراقب باشید که رامزی هایتان همیشه زیاد باشد. از راه های بدست آوردن رامزی می توان به خرید، دریافت هدیه های بین بازی، دیدن ویدئو های داخل بازی اشاره کرد. ( بقیه هدیه ها رو بازی کنید و کشف کنید)

یادتون باشه بازی رامبد بان پر از جایزست، بازی کنید و تا میتونید جایزه های بزرگ برنده شوید. حالا چجوری باید جوایز رو برنده شد؟ در بازی کارت هایی دریافت می کنید که روی آنها حروف فارسی و انگلیسی و اعداد نوشده شده است. در صفحه اصلی بازی بر روی آیکن کارت ها لمس کنید تا صفحه باز شود و کارت ها ( حروف داخل کارت ها ) رو در جاهای خالی مقابل هر جایزه قراردهید. هر کدوم از جوایز کامل شد ثبت کنید تا برنده شوید. عجله کنید چون ممکنه جایزه های نفیس اون هفته را شخص دیگری سریع تر برنده شود.

در بخش ویدئو ها ۲ ویدئو جدا شده اند، اون ویدئو ها رو بارها بارها ببینید چون ما بخشی داریم به نام بمب جایزه. این بخش ۲ بار در روز در ساعت های ۱۸ و ۲۰ فعال می شوند و ۱۰ ثانیه قبل از شروع آن میتوانید به این بخش بروید. در این بخش سوالاتی از شما پرسیده می شود که از آن دو ویدئو طرح می شود. شما زمان زیادی برای پاسخ به سوالات ندارید. پس باید سریع باشید.

اگر برنده شدید جایزه نقدی در انتضار شما خواهد بود. فقط جای هیچ اشتباهی نخواهد بود و باید به همه سوال ها به درستی پاسخ دهید.